کارآفرینی | استارت آپ | کسب و کار کوچک

کتاب ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار دنیا [دانلود رایگان]

برای دانلود کتاب ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان به انتهای صفحه مراجعه نمایید!

۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان

چگونه موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان را طرح ریزی کنید و سپس آن را بسازید؟

[av_testimonial_single src=’7025′ name=’مایکل گربر’ subtitle=’نویسنده کتاب افسانه کارآفرینی پرفروش ترین کتاب در زمینه کارآفرینی سال ۲۰۱۵′ link=” linktext=”]
این کتاب برای من واقعاً خاص است و برای شما هم باید به همان اندازه خاص باشد. زیرا موضوع این کتاب، عصاره تمام کتاب‌هایی است که تا حالا نوشته‌ام. تا حالا این مطلب را چنین با صراحت اعلام نکرده‌ام و هرگز به شما نگفته بودم که کسب وکاری که در فکر ایجاد آن هستید یا اکنون صاحبش هستید می تواند موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان شود و موضوع مهم هم همین است.
من در این کتاب قصد دارم به شما بیاموزم که چطور موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان را طرح ریزی کنید و سپس آن را بسازید. زیرا اگر هر کاری کمتر از آن چه که می گویم انجام دهید، موفق نخواهید شد.
[/av_testimonial_single]
[av_testimonial_single src=’6995′ name=’استفان کاوی’ subtitle=’نویسنده کتاب هفت عادت مردمان موثر’ link=” linktext=”]
این ۱۰ اصل به شما کمک می‌کند تا در سخت‌ترین شرایط، درکی عالی برای خلق ایده‌های بزرگ و جدید داشته باشید. این ۱۰ اصل باعث تولد دوباره شما خواهد شد و با آن می‌توانید سیستم اجرایی جدیدی راه‌اندازی کنید که تحقق هر چیزی در آن امکان‌پذیر است. به طور کلی خواندن کتاب های مایکل گربر هرگز شما را ناامید نخواهد کرد و رشد کردن را در وجودتان تبدیل به یک فرهنگ می‌کند.
[/av_testimonial_single]
[av_testimonial_single src=’6996′ name=’جک کنفیلد’ subtitle=’نویسنده کتاب سوپ جوجه برای روح’ link=” linktext=”]
این کتاب هم اصول کسب‌وکارهای بزرگ را نشان می‌دهد و هم تاریخچه ساختن کسب‌وکار است. رمز بقای اقتصادی شما به خواندن این کتاب گره خورده است!
[/av_testimonial_single]
[av_testimonial_single src=’6997′ name=’دنیس ویتلی’ subtitle=’نویسنده کتاب روانشناسی پیروزی’ link=” linktext=”]
گربر استاد بخشیدن گوهرهای ناب است. هر کسب وکار کوچکی که قرار است آغاز شود و سپس رشد کند، محکوم به پذیرش این اصول بنیادی است. من به این کتاب نمره عالی می دهم!
[/av_testimonial_single]
[av_testimonial_single src=’6998′ name=’برایان تریسی’ subtitle=’نویسنده کتاب قورباغه‌ات را قورت بده’ link=” linktext=”]
در طول چندین سال گذشته، کارآفرینی یکی از مسیرهای موفقیت و رضایتمندی بوده است. در این کتاب مایکل گربر به شما می‌آموزد که چگونه کسب‌وکارتان را به بهترین حالت ممکن خلق کنید و آن را گسترش دهید. موفق باشید!
[/av_testimonial_single]
[/av_testimonials]

درباره نویسنده، مایـکل گــربر

در ۲۰ ژوئن ۱۹۳۶ در الیزابت سیتی ایالت نیوجرسی آمریکا بدنیا آمده است. بسیاری او را نویسنده می‌دانند، اما در واقع او یک مربی و مشاور بی‌نظیر در زمینه‌ی توسعه تجارت و کسب‌وکار است و مثل هر انسان فوق‌العاده موفقی در دنیا، تجربیات خود را به رشته تحریر درآورده است. به اعتقاد خیلی‌ها، مهمترین کتاب او «افسانه کارآفرینی» است، تا جایی که او را با نام «آقای افسانه کارآفرینی» می‌شناسند. اما او کتاب‌های ارزشمند دیگری مثل همین کتاب – ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان – و کتاب «بیداری کارآفرین درون» را نیز دارد.

او تا امروز ۷۹ سال دارد، حدود بیست‌ویک کتاب به رشته تحریر درآورده است. کتاب‌های او جز پرفروش‌ترین کتاب های دنیا در زمینه کسب‌وکار است و بیش از هفتاد هزار کسب‌وکار از ۱۴۵ کشور دنیا، خلق و رونقشان را مدیون او هستند.

امروز شعار معروف گربر این است: «زمانی می‌توانید ادعای کارآفرین واقعی بودن داشته باشید که بتوانید هر کاری را با چشم‌انداز ده هزار برابر شدن انجام دهید.»

[mailerlite_form form_id=8]