برای دانلود کتاب ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان به انتهای صفحه مراجعه نمایید!
دانلود رایگان »»

۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان

چگونه موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان را طرح ریزی کنید و سپس آن را بسازید؟

مایکل گربر

این کتاب برای من واقعاً خاص است و برای شما هم باید به همان اندازه خاص باشد. زیرا موضوع این کتاب، عصاره تمام کتاب‌هایی است که تا حالا نوشته‌ام. تا حالا این مطلب را چنین با صراحت اعلام نکرده‌ام و هرگز به شما نگفته بودم که کسب وکاری که در فکر ایجاد آن هستید یا اکنون صاحبش هستید می تواند موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان شود و موضوع مهم هم همین است.
من در این کتاب قصد دارم به شما بیاموزم که چطور موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان را طرح ریزی کنید و سپس آن را بسازید. زیرا اگر هر کاری کمتر از آن چه که می گویم انجام دهید، موفق نخواهید شد.

مایکل گربرنویسنده کتاب افسانه کارآفرینی پرفروش ترین کتاب در زمینه کارآفرینی سال ۲۰۱۵
استفان کاوی

این ۱۰ اصل به شما کمک می‌کند تا در سخت‌ترین شرایط، درکی عالی برای خلق ایده‌های بزرگ و جدید داشته باشید. این ۱۰ اصل باعث تولد دوباره شما خواهد شد و با آن می‌توانید سیستم اجرایی جدیدی راه‌اندازی کنید که تحقق هر چیزی در آن امکان‌پذیر است. به طور کلی خواندن کتاب های مایکل گربر هرگز شما را ناامید نخواهد کرد و رشد کردن را در وجودتان تبدیل به یک فرهنگ می‌کند.

استفان کاوینویسنده کتاب هفت عادت مردمان موثر
جک کنفیلد

این کتاب هم اصول کسب‌وکارهای بزرگ را نشان می‌دهد و هم تاریخچه ساختن کسب‌وکار است. رمز بقای اقتصادی شما به خواندن این کتاب گره خورده است!

جک کنفیلدنویسنده کتاب سوپ جوجه برای روح
دنیس ویتلی

گربر استاد بخشیدن گوهرهای ناب است. هر کسب وکار کوچکی که قرار است آغاز شود و سپس رشد کند، محکوم به پذیرش این اصول بنیادی است. من به این کتاب نمره عالی می دهم!

دنیس ویتلینویسنده کتاب روانشناسی پیروزی
برایان تریسی

در طول چندین سال گذشته، کارآفرینی یکی از مسیرهای موفقیت و رضایتمندی بوده است. در این کتاب مایکل گربر به شما می‌آموزد که چگونه کسب‌وکارتان را به بهترین حالت ممکن خلق کنید و آن را گسترش دهید. موفق باشید!

برایان تریسینویسنده کتاب قورباغه‌ات را قورت بده