برای دانلود کتاب ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان بر روی دکمه قرمز کلیک کنید!
دانلود رایگان »»
مایکل گربر

این کتاب برای من واقعاً خاص است و برای شما هم باید به همان اندازه خاص باشد. زیرا موضوع این کتاب، عصاره تمام کتاب‌هایی است که تا حالا نوشته‌ام. تا حالا این مطلب را چنین با صراحت اعلام نکرده‌ام و هرگز به شما نگفته بودم که کسب وکاری که در فکر ایجاد آن هستید یا اکنون صاحبش هستید می تواند موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان شود و موضوع مهم هم همین است.
من در این کتاب قصد دارم به شما بیاموزم که چطور موفق ترین کسب وکار کوچک در جهان را طرح ریزی کنید و سپس آن را بسازید. زیرا اگر هر کاری کمتر از آن چه که می گویم انجام دهید، موفق نخواهید شد.

مایکل گربرنویسنده کتاب افسانه کارآفرینی پرفروش ترین کتاب در زمینه کارآفرینی سال ۲۰۱۵
استفان کاوی

این ۱۰ اصل به شما کمک می‌کند تا در سخت‌ترین شرایط، درکی عالی برای خلق ایده‌های بزرگ و جدید داشته باشید. این ۱۰ اصل باعث تولد دوباره شما خواهد شد و با آن می‌توانید سیستم اجرایی جدیدی راه‌اندازی کنید که تحقق هر چیزی در آن امکان‌پذیر است. به طور کلی خواندن کتاب های مایکل گربر هرگز شما را ناامید نخواهد کرد و رشد کردن را در وجودتان تبدیل به یک فرهنگ می‌کند.

استفان کاوینویسنده کتاب هفت عادت مردمان موثر
جک کنفیلد

این کتاب هم اصول کسب‌وکارهای بزرگ را نشان می‌دهد و هم تاریخچه ساختن کسب‌وکار است. رمز بقای اقتصادی شما به خواندن این کتاب گره خورده است!

جک کنفیلدنویسنده کتاب سوپ جوجه برای روح
دنیس ویتلی

گربر استاد بخشیدن گوهرهای ناب است. هر کسب وکار کوچکی که قرار است آغاز شود و سپس رشد کند، محکوم به پذیرش این اصول بنیادی است. من به این کتاب نمره عالی می دهم!

دنیس ویتلینویسنده کتاب روانشناسی پیروزی
برایان تریسی

در طول چندین سال گذشته، کارآفرینی یکی از مسیرهای موفقیت و رضایتمندی بوده است. در این کتاب مایکل گربر به شما می‌آموزد که چگونه کسب‌وکارتان را به بهترین حالت ممکن خلق کنید و آن را گسترش دهید. موفق باشید!

برایان تریسینویسنده کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

درباره نویسنده، مایـکل گــربر

در ۲۰ ژوئن ۱۹۳۶ در الیزابت سیتی ایالت نیوجرسی آمریکا بدنیا آمده است. بسیاری او را نویسنده می‌دانند، اما در واقع او یک مربی و مشاور بی‌نظیر در زمینه‌ی توسعه تجارت و کسب‌وکار است و مثل هر انسان فوق‌العاده موفقی در دنیا، تجربیات خود را به رشته تحریر درآورده است. به اعتقاد خیلی‌ها، مهمترین کتاب او «افسانه کارآفرینی» است، تا جایی که او را با نام «آقای افسانه کارآفرینی» می‌شناسند. اما او کتاب‌های ارزشمند دیگری مثل همین کتاب – ۱۰ اصل موفق‌ترین کسب‌وکار کوچک در جهان – و کتاب «بیداری کارآفرین درون» را نیز دارد.

او تا امروز ۷۹ سال دارد، حدود بیست‌ویک کتاب به رشته تحریر درآورده است. کتاب‌های او جز پرفروش‌ترین کتاب های دنیا در زمینه کسب‌وکار است و بیش از هفتاد هزار کسب‌وکار از ۱۴۵ کشور دنیا، خلق و رونقشان را مدیون او هستند.

امروز شعار معروف گربر این است: «زمانی می‌توانید ادعای کارآفرین واقعی بودن داشته باشید که بتوانید هر کاری را با چشم‌انداز ده هزار برابر شدن انجام دهید.»

Copyright 2015 Karafarinebartar.com