۶ روش پیشنهادی کیم ووچونگ موسس دوو برای شروع موفقیت آمیز یک کسب‌ وکار

0 120

راه‌های مختلفی برای رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار وجود دارد. برخی از افراد با ارائه ایده‌های جدید به موفقیت می‌رسند. برخی با طراحی سیستم‌ها کاربردی و برخی دیگر با سرمایه‌گذاری‌های متعدد. اما به هر حال باید دانست که در هر شرایط و در هر زمینه‌ای پشتکار زیادی لازم است تا به موفقیت دست بیابیم.

از این رو من از شما می‌خواهم که از شش روش پیشنهادی من در کسب‌وکار خود استفاده کنید:

 ۱. از همان روز اول آغاز فعالیت، سخت کار کنید. زیرا بدون تلاش چیزی دست شما را نمی‌گیرد. همچنین به یاد داشته باشید که موفقیت‌های کوچک نویددهنده‌ی موفقیت‌های بزرگ هستند. آن‌ها را سرسری نگیرید تا همه چیز برای‌تان امکان‌پذیر شود.

 ۲. حتی نوآوری‌های کوچک هم مهم هستند. اگر شغل شما این است که چند فرم ساده را پر کنید، آ« را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. حتی در داخل خانه نیز می‌توانید نوآوری‌ها و طرح‌های ذهنی خود را به معرض نمایش بگذارید. هیچ کس اندازه نوآوری را نمی‌سنجد, بلکه به قدرت ذهنی بالای شما پی می‌برد، زیرا همه می‌دانند که نوآوری‌های بزرگ حاصل ذهنی است که تمرین و تجربه‌ی خوبی از نوآوری‌های کوچک داشته است.موسس دوو کیم ووچونگ

۳. ابتدا برای دیگران کار کنید بعد برای خودتان. این اصل باعث تضمین بیشتر موفقیت‌تان می‌شود. اگر شما برای خودتان کار کنید, فقط یک کار خوب انجام داده‌اید، اما اگر برای صدها نفر کار انجام دهید، صد کار خوب کرده‌اید و در نهایت نتیجه صد کار نیک به شما بازگردانده خواهد شد. اگر در تجارت خود با افراد زیادی شریک شوید، زودتر به هدف خود می‌رسید و کسانی را خواهید داشت که در مواقع بحرانی زود به کمک شما می‌آیند و یاری‌تان می‌کنند.

۴. نگران سود و منفعت شخصی خود نباشید. من هرگز پول جیبم را نمی‌شمارم. چون اصلا برایم اهمیتی ندارد که چقدر پول دارم. شاید به خاطر این باشد که هنوز هم به خود ایمان دارم که می‌توانم پول در بیاورمو نگرانی از بی‌پولی و فقر مرا نمی‌آزارد. باید بگویم که رمز موفقیت کار من «سخت کوشی و تلاش» ب.ده است، نه چیز دیگر. پس دیگر چه نیازی دارم که پول‌هایم را بشمارم؟! هرگز دوست ندارم بخاطر اندازه پول‌هایم مشهور شوم, بلکه دوست دارم که به خاطر موفقیت‌هایم زبانزد خاص و عام باشم.

۵. اگر به خودمان ایمان داشته باشیم، همه چیز برای ما ممکن می‌شود. همیشه به یاد داشته باشید وقتی مشکلی به وجود می‌آید، راه‌حل آن نیز در کنارش شکل می‌گیرد. بسیاری از تحقیقات علمی نشان داده‌اند که انسان برای حل مشکلات خود فقط ده درصد از توانایی‌های ذهنی خود استفاده می‌کند.

۶. فرصت‌های خوب نامحدود هستند، اما هر کسی قابلیت شناسایی آن‌ها را ندارد. لازم نیست که برای نشان دادن نیرو‌هایمان از بدنمان کار بکشیم، بلکه گاهی ایده‌های ذهنی می‌توانند قوی‌تر از نیرو‌های بدنی عمل کنند.

منبع: کارآفرین برتر

[av_image src=’http://karafarinebartar.com/wp-content/uploads/2015/02/click-download-pdf-digikala.png’ attachment=’1646′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ link=” target=” styling=” caption=” font_size=” appearance=”][/av_image]

[av_button label=’برای دانلود کلیک کنید!’ link=’page,184′ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue8b0′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

چرا نظرتان را نمی نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود.
از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید.