سرعت رسیدن به هدف هایتان را چند برابر کنید!

1 185

از ابتدای زمان، سرعت ما را شیفته خودکرده است. از زمانی که انسان چرخ را اختراع کرد سعی کرد سرعت آن را بیشتر کند. در ارتباطات تجاری، از حمل نامه با اسب‌ به پست، فدکس، فکس، ایمیل و اکنون به پیامک رسیده‌ایم؛ پس چرا به موفقیت سریع دست نیابیم؟ آیا واقعاً ممکن است که در ۱۲ ماه آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.
وقتی ارویل رایت اولین پرواز خود را در ۱۹۰۳ انجام داد، سرعتی برابر ۹ مایل در ساعت داشت. مرز ۱۰۰ مایل در ساعت در سال ۱۹۱۲ شکسته شد‬. فنّاوری هوایی به دلیل نیاز فوری در جنگ جهانی دوم به‌سرعت گسترش یافت. تا سال ۱۹۴۱ سرعت هواپیماها به بیش از ۶۰۰ مایل در ساعت رسید. در ۱۹۵۶ مرز ۱۰۰۰ مایل در ساعت شکسته شد. سرعت‌های امروزی فراتر از ۲۰۰۰ مایل در ساعت می‌باشند. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.‬‬‬
حدود چهارصد سال طول کشید تا مصری‌ها اولین هرم را ساختند. هتل ریزورت هرمی شکل لوکسور در لاس‌و‌گاس در حدود ۴۰۰ روز ساخته شد. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.
رشد صنعت اتومبیل‌سازی در امریکا را تصور کنید. در ۱۹۰۰ هشت هزار اتومبیل و ۱۴۰۰ مایل جاده آسفالت برای رانندگی وجود داشت. در سال ۲۰۰۱ بیش از ۲۰۰ میلیون اتومبیل و ۴۶،۸۰۰ مایل جاده وجود داشت.
در بازار نوظهور چین در سال ۱۹۹۰ تنها ۱.۷ میلیون ماشین با مالکیت شخصی وجود داشت. امروز ۲۰ میلیون ماشین در چین وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود با فروش در ۱۲ ماه آینده، تعداد آن‌ها به ۲۲.۵ میلیون خودرو افزایش یابد.
در ۱۹۶۱ ری کراک شروع به افتتاح شعب رستوران‌های مک‌دونالد کرد و در سال‌های اوجش روزانه تا ۹ رستوران افتتاح می‌کرد. در سال ۲۰۰۴ استارباکس هر هفته ۶ فروشگاه افتتاح می‌کرد. اکنون کی.اف.سی هرروز یک رستوران جدید در آسیا افتتاح می‌کند. اینجا در ایالات‌متحده هوم دیپوت هر سه روز یکی از فروشگاه‌های عظیم خود را بازگشایی می‌کند. وال مارت در سال ۲۰۰۶ هر هفته ۱۲ فروشگاه افتتاح می‌کرد. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.

سرعت و ثروت

بیایید از سرعت و ثروت حرف بزنیم. جان جیکوب استر در سال ۱۷۸۴ و در سن ۱۹ سالگی به‌عنوان مهاجری فقیر به آمریکا رسید و به گفته‌ی اکثر مورخان به اولین میلیونر آمریکا تبدیل شد. او در طول ۴۰ سال از طریق معامله املاک، ثروتی ۴۰ میلیون دلاری به دست آورد، یعنی متوسط خلق ثروتی حدود ۱ میلیون دلار در سال! در آن زمان این سرعت خیره‌کننده بود. امروزه برای کارآفرینان خلق ثروت با سرعت یک‌میلیون دلار در ماه، یک‌میلیون در هفته و حتی یک‌میلیون در روز عادی است. در این فیلم با بعضی از این افراد آشنا خواهید شد.
سرگی برین و لری پیج، مؤسسان گوگل را در نظر بگیرید که هرکدامشان به‌تنهایی ۱۲.۹ میلیارد دلار سرمایه دارند! اولین آسمان‌خراش مسکونی در ایالت متحده گری استون منر نام داشت که در سال ۱۹۲۸ ساخته و پس‌ازآن در سال ۱۹۶۰ به ۵ مجتمع تبدیل شد و فروش واحدهای آن ماه‌ها به طول انجامید. پروژه ساختمانی دونالد ترامپ در هاوایی باقیمتی معادل ۷۰۰ میلیون دلار در ۳۶ ساعت فروخته شد.
فقط ۱۰ سال پیش بسیاری از کسب‌وکارها وابسته به حضور فیزیکی و داشتن مغازه بودند، مانند گل‌فروشی‌ها. امروزه همان کسب‌وکارها بیشتر شبیه سایت ۱۸۰۰flower.com جیم مک کن شده‌اند که چندین فروشگاه، سایت عظیم آنلاین، سفارش مستقیم با شماره ۸۰۰ دارد. تجارتی جهانی بجای محله‌ای. فنّاوری به کارآفرینان تازه‌کار اجازه می‌دهد تا به‌سرعت از جهانی‌شدن لذت ببرند. محدودیت‌های سرعت برای شکستن آفریده‌شده‌اند.

 

دانلود رایگان فیلم پدیده

[av_button label=’برای دانلود کلیک کنید!’ link=’page,3361′ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

  1. مهدی می گوید

    عالی بود.من به شدت موافقم.

چرا نظرتان را نمی نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود.
از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید.