کارآفرینی | استارت آپ | کسب و کار کوچک

۷ سوال کلیدی برای رهبران کسب‌وکار

0 197

موفق‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌ها در بازارهای سخت، بر هفت مورد کلیدی بیشتر سرمایه‌گذاری می‌کنند. این اصول موفقیت پایدار کسب‌وکار به شکل سوالاتی آورده شده‌اند که

می‌توانید آن‌ها را از خود بپرسید:

۱. رهبری: از شما چه نتایجی انتظار می‌رود و افرادتان به چه کمکی از سوی شما نیاز دارند تا همه پتانسیل خود را در کسب‌وکار به کار گیرند؟

۲. برنامه: برنامه شما برای افزایش فروش و بهره‌وری چیست و چگونه اجرا می‌شود؟ آیا راه بهتری هم وجود دارد؟

۳. تیم: چگونه می‌توانید افراد فوق‌العاده را جذب کرده و حفظ کنید و در آن‌ها انگیزه ایجاد کنید تا برای دستیابی به بهترین نتایج کسب‌وکار نهایت تلاش خود را به کار گیرند؟

۴. محصول: در ساخت چه محصولی بی‌نظیر هستید، مشتریان ایده‌آل شما چه کسانی هستند و کدام ویژگی محصولات یا خدمات، مشتریان ایده‌ال را جلب می‌کند؟

۵. بازاریابی: مزیت رقابتی شما یعنی عاملی که باعث می‌شود محصولات و خدمات شما به هر محصول و خدمت موجود دیگری ارجحیت داشته باشند، چیست و چگونه این پیانم را به مشتریان احتمالی می‌رسانید؟

۶. فروش: مشتریان احتمالی باید درباره چه موضوعی متقاعد شوند تا به‌جای خرید از رقیبان از شما خرید کنند؟

۷. تجربه مشتریان: نیازها و خواسته‌های مشتریان چیست و چگونه می‌توانید آن‌ها را آنقدر خوشحال کنید که دوباره از شما خرید کنند و مشتاقانه دوستان خود را نیز از کسب‌وکار شما آگاه کنند؟

منبع: کارآفرین برتر

 

[av_image src=’http://karafarinebartar.com/wp-content/uploads/2014/07/e-myth-book-free-download.png’ attachment=’1646′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ link=” target=” styling=” caption=” font_size=” appearance=”][/av_image]

[av_button label=’برای دانلود کلیک کنید!’ link=’page,184′ link_target=” size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue8b0′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

چرا نظرتان را نمی نویسید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود.
از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید.