در هر چهار دقیقه یک نفر میلیونر میشود. شما هم میتوانید یکی از این افراد باشید.


– برایان تریسی

فیلم پدیده با معرفی ۶ عامل «ساده و قابل اجرا» به شما کمک می‌کند تا

در ۱۲ ماه آینده … بیشتر از ۱۲ سال گذشته درآمد کسب کنید!

فیلم پدیده “حلقه ی گمشده‌ی” بسیاری از میلیونرهای سنت شکن است که “هنجارها” را شکستند و در تجارتشان به سرعتی دست یافتند که دیگران فقط در خواب می دیدند…

مهم‌ترین نکته: شما هم می‌توانید در ۱۲ ماه آینده زندگی موفق‌تر و ثروتمندتری نسبت به ۱۲ سال گذشته داشته باشید!

هشدار: این توصیه ها کاملا بر خلاف دیدگاه مردمی است که فکر می‌کنند تنها با “تجسم موفقیت” می‌توان یک کارآفرین موفق شد. همان‌هایی که فکر می کنند تنها کاری که باید انجام

دهند، مثبت و شاد فکر کردن است و به صورت معجزه آسا موفقیت‌ها به سراغشان می‌آیند …

بدون هیچ کاری …

فقط با فکرهای شاد و مثبت!

اگر شما هم به این طرز فکر معتقد هستید، پیشنهاد می کنم دنبال چیزهای دیگری بگردید.

زیرا فیلم پدیده می خواهد کارهایی را که برای موفقیت بیشتر در ۱۲ ماه آینده نسبت به ۱۲ سال گذشته باید انجام دهید را به شما نشان دهد.

فیلم پدیده می تواند نقطه ی عطفی در شغل و زندگی شما باشد!

فقط ۱% از شما این پیام را می‌خوانید و اقدام می‌کنید. اما ۹۹% شما این صفحه را می‌بندید.
اما اشکالی ندارد! این فیلم به عنوان یک سنت شکن و “ضدهنجار” شناخته شده است. استراتژی های مطرح شده در این فیلم میلیون‌ها دلار برای افرادی که این فیلم را مشاهده کردند ثروت ایجاد کرده است.
بنابراین در مفید بودن این فیلم هیچ شکی نیست. تنها سوال …
این است که آیا شما حاضرید دست به کار شوید و از این استراتژی به نفع خود استفاده کنید؟

فیلم پدیده ۶ “عامل شروع” که می توانند دریایی از سود

برای کسب‌وکارتان به همراه داشته باشند را به شما نشان می‌دهد!

چند مثال از افرادی که  با پدیده به درآمدهای میلیونی رسیدند:

  • یکی از کارآفرینان سنت شکن فیلم پدیده، به عنوان منشی کار می‌کرد و به دیگران قهوه می‌داد. اما زمانی که این ۶ عامل معرفی شده در فیلم پدیده را پیدا کرد توانست هر سال درآمدش را ۲ برابر کند. و در حال حاضر سالی بیش از ۱ میلیون دلار درآمد دارد و در خانه‌ی ۴۵ هزار فوت مربعیش در لس آنجلس کار می‌کند. بهترین نکته این است که او این کارها را در طول ۲-۳ سال انجام داد.

  • یک خانم دیگر که یک پیتزا فروشی در یکی از شهرای کم نام و نشان کانادا داشت توانست با تغییراتی کوچک در مدل کسب‌وکارش، قیمت محصولاتش را دو برابر کند. او در یک مسابقه ی کشوری جایزه‌ی “بهترین پیتزای سال” را برنده شد و در صنعتی که بسیار رقابتی است، از لحاظ مالی تا پایان عمرش هیچ مشکلی نخواهد داشت.

  • یک کارآفرین زیرک، کسب‌وکارش را گسترش داد و با ساختن چند تجارت از درون تجارت اصلیش،چندین راه درآمد متفاوت بوجود آورد که این کار منجر به افزایش ۱۰ برابری درآمدش در طی ۲-۳ سال شد. بهترین نکته اینجاست که در حال حاضر بیشتر از همیشه زمان آزاد دارد.

  • یک دلال وام توانست در دوران رکود اقتصادی، کسب‌وکار آموزش ۲ میلیون دلاری در سال داشته باشد. او در ۹ ماه اول کارش از ۱۴۸ نفر ماهیانه ۱۴۹۷ دلار شهریه می‌گرفت و پیش ازین یک ورشکسته بود که هیچگونه اعتبار مالی نداشت.

  • یک گارسون بدون هیچ تجربه‌ای در بازاریابی در عرض ۲ سال با ارائه خدمات به دندانپزشکان تجارتی چندین میلیون دلاری دست و پا کرد. بهترین نکته اینجاست که او خودش دندانپزشک نیست ولی تعداد زیادی دندانپزشک برای اطلاعات بازاریابیش به او پول می دهند.

فیلم جنجالی پدیده

چگونه در ۱۲ ماه آینده بیشتر از ۱۲ سال گذشته درآمد کسب کنیم؟

بله، این فیلم جدیدی است که همه درباره‌ی آن صحبت می‌کنند. تنها چند دقیقه بعد از انتشارش، صدها هزار کارآفرین در سراسر دنیا با هیجان بدنبال پدیده بودند.

همین الان دست به کار شوید و فیلم پدیده را سفارش دهید!

ضمانت ۱۰۰ درصد اثربخشی محصول

من کاوش حسین تبار، مدیر وب سایت کارآفرین برتر ضمانت می‌کنم در صورت عدم رضایت شما از این محصول (به هر دلیلی و بدون هیچ توضیحی) تمام مبلغ پرداختی شما را در همان روز باکمال رضایت و لبخند به شما بازگردانم معیار تشخیص فقط و فقط نظر شخصی شماست و مطمئن باشید هیچ سوالی از شما پرسیده نخواهد شد.

فیلم جنجالی پدیده در یک نگاه

نام فیلم: پدیده
محصول: آمریکا
نوع فیلم: مستند
زمان: ۱:۴۰ ساعت
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی
فرمت: MP4 قابل‌پخش در کامپیوتر، گوشی تلفن همراه و دستگاه پخش خانگی

سوالات متداول

۱. آیا ایده‌های یک فیلم خارجی می‌تواند برای ما کاربردی و قابل‌اجرا باشد؟

اغلب ایده‌ها کاملا کاربردی هستند، زیرا به موارد پایه‌ای و زیربنایی رشد کسب‌و‌کار پرداخته می‌شود. بیشتر موفقیت‌های بزرگ در کسب‌و‌کار به استفاده از ابزاری خاص یا اجرای یک ترفند بستگی ندارد، بلکه بیشتر به تغییر دیدگاه و داشتن استراتژی‌های بهتر و قوی‌تر بستگی دارد.

۲. آیا فیلم توسط شما تولید شده است؟

خیر. این فیلم یک فیلم مستند معروف است که سال‌ها در آمریکا فروخته شده است. تیم کارآفرین برتر فقط این فیلم را ترجمه کرده و با زیرنویس فارسی ارائه می‌دهد.

۳. چه کسانی می‌توانند از فیلم پدیده استفاده کنند؟

همه‌ی کسانی که به صورت جدی بدنبال جذب فرصت‌ها و همکاری‌های بیشتر، از بین بردن موانع بیشتر و تولید درآمد و قروت بیشتر هستند.

۴. پس از سفارش چقدر طول می‌کشد تا محصول به دستم برسد؟

اگر تهران هستید، سفارش همان روز با پیک برایتان ارسال خواهد شد. اگر در شهرها و مناطق دیگر هستید محصول با پست پیشتاز برایتان ارسال می‌شود و اغلب ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا فیلم به دستتان برسد.

۵. آیا پس از سفارش آنلاین لازم است کاری انجام دهم؟

خیر. تمام سفارش‌ها در صورت موفق بودن پرداخت در اولین فرصت ارسال می‌شود.

روش سفارش محصول

برای سفارش محصول کافی است دکمه سفارش پایین صفحه را کلیک کنید و سپس اطلاعات خودتان را وارد کرده و در صفحه بانک مبلغ را به صورت آنلاین بپردازید.